CANNA AkTRIvator

CANNA AkTRivator to produkt naturalny i organiczny, który chroni rośliny przed chorobami gleby. AkTRivator stymuluje wzrost korzeni i włośników. Jest odpowiedni dla młodych i starszych roślin. AkTRIvator może być stosowany we wszystkich systemach uprawy.

Składa się on z gliny i korzystnych grzybów Trichoderma. Istnieją dwie odmiany AkTRivatora: AkTRIvator Proszek i AkTRIvator Granulat.

Zalety CANNA AkTRIvator:

  • Mocne i żywotne rośliny. AkTRIvator pobudza rośliny i zwiększa środowisko korzeniowego. Skutkiem tego jest lepszy rozwój korzeni i włośników, zwiększone wydzielanie enzymów i hormonów. W wyniku czego roślina zyskuje więcej witalności i rozwija się o wiele lepiej.
  • Mniejsze ryzyko chorób. Tak zwane TRI 002 granulki w CANNA AkTRIvator mają pozytywny wpływ na produkcję i wzrost rośliny, dzięki kolonizacji wokół systemu korzeniowego. Granulki muszą być wymieszane z glebą, zapewniając silny i zrównoważony wzrost grzybów. W wyniku tego, rozwój pleśni i innych ujemnych mikroorganizmów jest znacznie zmniejszony.
  • Zrównoważona gleba. CANNA AkTRIvator tłumi mikroorganizmy i dlatego ma pozytywny wpływ na równowagę między organizmami glebowymi.
CANNA AkTRIvator

Instrukcja stosowania

Granulki AkTRIvator: Produkt biologiczny przeznaczony do formowania korzeni i wzmacniania upraw

Granulki AkTRIvator (Tri 002) muszą zostać wymieszane z podłożem hodowlanym takim jak kompost czy podłoże z orzechów kokosowych.

Granulki kolonizują system korzeni oraz zapewniają silny i równomierny rozwój grzybów Trichoderma harzianum w kompoście doniczkowym. Rozwój innych grzybów i niepożądanych mikroorganizmów zostaje znacznie ograniczony. Produkt ten wywiera więc pozytywny wpływ na produkcję i wzrost upraw.

  • Stosowana ilość: 250 g granulek wymieszać z 1 m3 podłoża
  • Data ważności: Jeden rok od daty zakupu, jeśli produkt jest przechowywany w szczelnym pojemniku, bez dostępu wilgoci, oraz w temperaturze nie przekraczającej 15°C
  • Uwaga! Po użyciu należy umyć ręce

Proszek AkTRIvator: Produkt biologiczny przeznaczony do formowania korzeni i wzmacniania upraw

Ten czysty, rozpuszczalny w wodzie proszek zawiera silnie stężone grzyby Trichoderma harzianum. Stymuluje on wzrost i rozwój korzeni młodych roślin oraz odkładów. Proszek hamuje rozwój niepożądanych mikroorganizmów, tak więc wywiera pozytywny wpływ na równowagę między organizmami glebowymi i mikroorganizmami. Dzięki temu stosowanie środków chemicznych zapewniających ochronę upraw nie jest już konieczne.

  • Stosowana ilość: Rozpuścić 1 gram w 1 litrze wody. Jest to ilość wystarczająca dla około 30 roślin
  • Stosować przed lub w trakcie siewu, przesadzania roślin lub sadzenia odkładów