Ankieta CANNA 2016

Ankieta CANNA

Drogi Plantatorze, masz chwilę wolnego czasu? Poświęć go na nasza ankietę. Daj się poznać i wygraj skok na bungee* albo zostań posiadaczem bonu podarunkowego CANNA! Ankieta zajmie tylko kilka minut!

* Skok na bungee albo jedną z następujących nagród; Lot Paralotnią, FlyBoard, Wycieczka Łodzią Motorową po Wiśle, Podstawowy Kurs Wakeboardingu.

Na końcu ankiety zostaniesz poproszony o podanie e-mail, abyśmy się mogli z Tobą skontaktować jeśli wygrasz. Uczestnicy będą traktowani zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas. Powodzenia.

lat
Skąd czerpiesz informacje na temat upraw?
12345
Jakość produktu
Lojalność wobec marki
Niska cena
Łatwość użycia
Wysoka koncentracja
Odlotowe reklamy
Produkt posiada biologiczny/Organiczny certyfikat
Butelki o małej pojemności np. 0,5l
Gratisy
Jakich marek używsz?
Jak spędzasz wolny czas?
Jaki sport lubisz uprawiać bądź oglądać?
Jakiej muzyki lubisz sluchać?
W jakich imprezach najchętniej uczestniczysz?
Czy jesteś aktywy w social medich?
Jakie magazyny / ksiażki czytasz chętnie?

WARUNKI ANKIETY

 1. Aby wziąć udział musisz być pełnoletni.
 2. Konkurs kończy się 31 marca 2017 r o godziny 24.00. Wpisy po tym terminie nie będą przyjmowane. CANNA nie ponosi odpowiedzialności za rejestrację, która miała miejsce w tym okresie.
 3. Nagrody:
  • 5x Wyjątkowy Prezent – Lot Paralotnią, Skok na Bungee, FlyBoard, Wycieczka Łodzią Motorową po Wiśle oraz Podstawowy Kurs Wakeboardingu – do wykorzystania przez 12 miesiecy od otrzymania Voucher.
  • 3x Bon podarunkowy CANNA – do wykorzystania w wybranych growshopach (1x1000zł,1x500zł, 1x250zł) oraz nagrody pocieszenia.
 4. CANNA skontaktuje się z nagrodzonymi uczestnikami w kwietniu 2017 r. Wyłanianie zwycięzców spośród wszystkich uczestników konkursu jest czysto przypadkowe.
 5. Aby zagrać w grę trzeba wypełnić kwestionariusz we wszystkich jego częściach, gdzie wymagane. Uczestnik wyraża zgodę, aby podawać prawdziwe informacje.
 6. Zwycięzcy zostania poinformowani za pośrednictwem adresu e-mail podanego podczas wypełnia ankiety. Po dwóch tygodniach bez otrzymania jakiejkolwiek odpowiedzi, CANNA zastrzega sobie prawo do przekazania nagrody innemu uczestnikowi. Wygranej nagrody nie można przekazać innej osobie i ani zwrócić. CANNA zastrzega sobie prawo do zastąpienia nagrody z nagrodą o równoważnej wartości w przypadku zaistnienia okoliczności od niej niezależnych.
 7. Poprzez udział w tym konkursie internetowym, uczestnicy potwierdzają, że rozumieją i akceptują warunki związane z korzystaniem z Internetu. W szczególności, gdy problemy techniczne, jakie mają być oczywiste, takie jak ryzyko przerwy w świadczeniu usług, a bardziej ogólnie, ryzyko nieodłączne w każdym transferze danych lub połączenia wykonywane z wykorzystaniem Internetu, brak ochrony przed przechwyceniem przez zabezpieczenia trójpodziału dla niektórych danych, a ryzyko zakażenia wirusem.
 8. CANNA nie ponosi odpowiedzialności za następujące kwestie: transmisja danych za pośrednictwem Internetu; suboptimal funkcjonowania lub awarii Internetu i / lub oprogramowania; wynikające z tego problemy dla wirusów, błędów anomalii, awarii technicznych i problemów technicznych oprogramowania lub sprzętu w jakiejkolwiek formie.
 9. CANNA nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane bezpośrednio lub pośrednio, w wyniku przerw i \ lub awarii linii Internetu. Odnosi się to również do jakiegokolwiek bezpośredniego lub pośredniego uszkodzenia. Każdy uczestnik musi podjąć wszelkie odpowiednie środki w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych i / lub oprogramowania na swoim sprzęcie włączonych do przeglądania stron internetowych.
 10. CANNA nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane gdy ankieta zakończy się przedwcześnie lubzostanie odwołana z powodu wyjątkowych okoliczności lub z przyczyn pozostających poza kontrolą.
 11. Wszelkie dane osobowe przekazane przez uczestników będą traktowane zgodnie z przepisami ochrony prywatności. Uczestnik zgadza się, aby jego dane były przetwarzane w tym przypadku przez CANNA lub osoby trzecie, z którymi CANNA współpracuje. Dane osobowe uczestnika mogą być wykorzystane w celu wysłania wiadomości e-mail lub być produktem marketingowym CANNA/lub na rzecz swoich firm członkowskich. Jeśli uczestnicy nie chcą, aby ich dane osobowe były stosowane do jednego z tych celów należy wybrać opcję Nie.
 12. CANNA może zbadać, czy warunki zostały spełnione, oraz/aby wykluczyć uczestnika, który działa z naruszeniem niniejszych Warunków.Każda próba oszustwa udziału spowoduje natychmiastowe wykluczenie uczestnika z konkursu, o którym mowa. W przypadku nieprawidłowości, takie jak błędy projektantów stron internetowych lub CANNA, CANNA zadecyduje, jak te błędy są traktowane i poprawione. Błędy drukarskie, błędy ortograficzne, literówki i wszystkie inne rodzaje takich błędów nie mogą być wykorzystywane jako podstawa do roszczeń o odszkodowanie lub innych roszczeń odszkodowawczych przeciwko CANNA.
 13. CANNA zadecyduje, jak się zachować w każdej z tych nieprzewidzianych okoliczności. Postępowania sądowe są wykluczone.

Poprzez udział w tym konkursie internetowym, każdy z uczestników wyraża zgodę na wywiązanie się wszystkich punktów Regulaminu.

Dziękujemy za wypełnienie kwestionariusza. Jeśli zostaniesz szczęśliwym zwycięzcą, skontaktujemy się z Tobą w kwietniu 2017 roku przez e-maila.

Pozdrowienia, CANNA PL