Firma CANNA uzyskała za swoje rewolucyjne produkty pierwszą nagrodę na corocznej prestiżowej wystawie w Holandii, za hydroponikę i nawozy. Jesteśmy grupą holenderskich ekspertów i znanych na arenie międzynarodowej producentów inteligentnych technologii uprawy roślin w kokosie, glebie czy przy użyciu hydroponiki.

Jest to połączenie zdrowego rozsądku i wyjątkowo entuzjastycznego podejścia do tematu. Od roku 1979 nasz założyciel poszukuje na Ziemi roślin i minerałów, które pomagają utrzymywać zdrowie roślin. Lata doświadczeń, rodzime inspiracje i najnowsze technologie rozwoju uprawy roślin zostały skumulowane do efektywnego planu, który gwarantuje każdemu, także niedoświadczonym hodowcom, osiągnięcie doskonałych rezultatów. Stosowanie naszych topowych preparatów odżywczych dla roślin jest przejrzyste, proste, łatwe w użyciu i nie szkodzi środowisku naturalnemu.

Jakość potwierdza się sama

Każdy produkt CANNA został stworzony z troską, aby, przy użyciu specyficznych środków wspomagających uprawę i nawozów, oferował Państwu najlepsze możliwe zbiory.

Produkty CANNA są dzisiaj dostępne w całej Europie, Australii, Ameryce Północnej, na Środkowym Wschodzie i w Afryce. Hodowcy z całego świata wybrali nas, jako numer jeden w technologii uprawy roślin. Jakość potwierdzona przez jakość!

'Być skromnym'

To wyrażenie wydaje się być stworzone dla firmy CANNA. Mimo że w dzisiejszych czasach zupełnie normalne wydaje się tworzenie nachalnych reklam i przechwalanie produktami, nie jest to w naszym stylu. My preferujemy raczej pozwolić naszym produktom mówić w swoim imieniu. Fakt, że profesjonalni hodowcy w czternastu państwach zaufali marce CANNA, i że nasze produkty znajdują się w ofercie ponad 95% growshopów, stanowi jasny dowód na to, że nasza filozofia jest owocna.

Profesjonalizm

Praca zespołowa i zamiłowanie do roślin to tylko kilka kluczowych pojęć, które charakteryzują filozofie handlową marki CANNA. Oczywiste jest, że CANNA to coś dużo większego niż tylko producent nawozów. Niespotykane jest to, że cały proces produkcji znajduje się w naszych rękach. Od rozwoju i badań aż do wyjątkowej,
akceptowanej pod względem ekologicznym, linii produkcyjnej, jak również naszego wyjątkowo szybkiego działu dostawczego. Jako jedyny producent substancji odżywczych CANNA posiada własne laboratorium i kompleks badawczy, gdzie naukowcy-specjaliści codziennie odkrywają tajemnice przyrody. Jesteśmy zdania, że wyłącznie zachowanie w naszych rękach tylu czynników, ile to tylko możliwe, umożliwi nam oferowanie produktów wysokiej jakości.

Starannie do przodu

Po ponad 20 latach doświadczeń z uprawą, jak również dzięki intensywnej współpracy z innymi prekursorami, CANNA zgromadziła ogromną bazę danych umiejętności i wiadomości. To właśnie w przeciągu siedmiu lat doprowadziło do serii produktów o bardzo wysokiej jakości. Żaden produkt CANNA nie był tak po prostu wprowadzony na rynek. Tylko, kiedy jesteśmy w 100% pewni, że produkt będzie posiadać optymalne działanie i bezpieczeństwo dla roślin i środowiska zostaje wypuszczamy na rynek.

Ale to cały czas dla nas za mało. Aby być pewnym, że nie pojawią się żadne nieprzyjemne niespodzianki, musimy mieć pewność, dlaczego coś działa. Najpierw przeprowadzamy szeroki rekonesans pomiędzy ludźmi z różnych krajów, którzy prowadzą uprawę roślin, którego celem jest zebranie jak największej ilości informacji. Z tego powodu nigdy byśmy przedwcześnie nie wypuścili produktu na rynek.

About us

Wyprodukowano dla wymagających hodowców

Jesteśmy przekonani, że wymagający ekspert potrafi oszacować znaczenie naszego profesjonalnego podejścia. Jesteśmy zdania, że ten, kto traktuje uprawę poważnie, z taką samą powagą podchodzi do rozwoju nowego produktu. Nie jest to proces, który można zakończyć w przeciągu kilku tygodni.

Dla firmy CANNA badania są niezwykle istotne. Ma to ważne konsekwencje dla końcowego użytkownika. Z tego powodu prace nad nowym produktem prowadzimy tak długo, jak trzeba, średnio przez dwa lata. W tym okresie zespół wysoce przeszkolonych specjalistów bez wytchnienia bada wszystkie aspekty nowego produktu. Szczególny nacisk kładziemy na te środki, przy których zawsze obstajemy. I nie kończy się to nawet po sprzedaży produktu.

Usługi po sprzedaży są dla nas nieodłącznym elementem usługi handlowej. Utrzymujemy bliskie kontakty z końcowymi użytkownikami poprzez naszą sieć odbiorców, a ich problemy traktujemy z ogromna powagą. Informacja zwrotna to nie tylko oczekiwany dodatek do naszych badań. Największą satysfakcją z naszej pracy jest posiadanie klientów, którzy są zadowoleni z naszych produktów.

Jakość potwierdza się sama

Po wcześniejszym niezadowoleniu z współczesnych nawozów, został stworzony preparat odżywczy, który nagle odniósł sukces i u którego właściciel sklepu zaobserwował, że jakość owoców na wełnie mineralnej, którą mu zaoferowano, uległa dramatycznej poprawie. Rezultatem był fakt, że pierworodne bliźnięta firmy CANNA, CANNA Vega i CANNA Flores, szybko znalazły się w produkcji.

To oznaczało początek rynku, który w ciągu kilku lat rozwijał stałą innowacyjną i spolegliwa produkcję na polu uprawy. To innowacyjne podejście zostało przetestowane nie tylko przy produkcji konkretnych produktów. Również przy bliższym spojrzeniu wydaje się, że CANNA pełni rolę prekursora. Jednym z rezultatów jest standardowe stężenie mieszanki 1:250 dla preparatów odżywczych przy zwyczajowym stosowaniu, które zostało przedstawione przez firmę CANNA.