Product info

Dlaczego warto używać CANNA COCO?

Wyrafinowane połączenie substratu wysokiej jakości i nawozów stanowi gwarancję najlepszych rezultatów. Hodowcy którzy naprawdę chcą mieć to co najlepsze, wybierają CANNA COCO.

  • CANNA COCO wspomaga wzrost korzeni
  • Przyjazny dla środowiska naturalnego
  • Uprawa bez wysiłku
  • CANNA COCO reguluje ilość i czas wchłaniania wody i substancji odżywczych

Produkty: pytania/odpowiedzi

Wysokie rośliny

Nie należy umieszczać zbyt wielu roślin na metrze kwadratowy; rośliny na ogół stają się większe dzięki CANNA Coco i potrzebują więcej miejsca niż np. przy wełnie mineralnej lub ziemi doniczkowej.

Trzymaj składniki odżywcze w ciemności

Światło załamuje chelaty żelaza! W związku z tym jest bardzo ważne, aby upewnić się, że światło ultrafioletowe nie dociera do pożywki. Światło powoduje również wzrost glonów w pożywce, które mogą prowadzić do zatkania.

Ilość składników odżywczych

Zachowuj notatki o ilości składników odżywczych i dodatków dodawanych do każdego zbiornika składników odżywczych. Będzie to dobry punt wyjścia do przygotowania następnej pożywki!

Zbiornik składników odżywczych

Nie spiesz się rozcieńczaniem i uregulowaniem zbiornika ze składnikami odżywczymi! Ma to zasadnicze znaczenie dla wzrostu, kwitnienia, rozwoju roślin oraz do uzyskania najlepszych wyników.

COGr Płyty

Uprawę roślin na płytach z zamkniętą kanalizacją, łatwiej jest rozpocząć poprzez zrobienie nacięć czyli otworów odwadniających, potem obracając COGr napełnić pojemnik roztworem buforującym.

Pamiętaj chemiku młody, zawsze wlewaj kwas do wody...

Podczas rozcieńczania produktu kwaśnego, zawsze trzeba dodawać kwas do wody, nigdy wody do kwasu, jeśli się rozleje może spowodować oparzenia skóry!

Mieszanie składników odżywczych

Weź EC jako punkt wyjścia, zmierz i określ czy powinien być wyżej lub niżej, w oparciu o wartości podane w instrukcji. Dopiero wtedy powinieneś uregulować pH za pomocą pH+ lub pH-, jeśli to konieczne. Postaraj się, aby wartość pH pożywki była prawidłowa już po pierwszej próbie.

Podlewanie Coco

Podlewanie CANNA Coco nie jest konieczne przed sadzeniem. Zaleca się skrapiać kokos pożywką (2 ml CANNA Coco A & 2 ml Coco B / litr, pH 5.2-6.2), zapewniając odpowiedni drenaż. COCO zawiera teraz wystarczająco dużo składników odżywczych i wody na kilka dni. Ponadto, prawidłowa temperatura (20-25 ° C) i wysoka wilgotność powietrza gwarantują optymalny start.

Nie używaj zbyt dużo pH+ i pH-

Użycie zbyt dużej ilości pH+ i pH- wiąże ze sobą problem zaburzenia koncentracji wodorowęglanów i zdolności do buforowania wody. Użycie zbyt dużej ilości pH+ lub pH-, może być zapobiegane poprzez uprzednie rozpuszczenie ich w wodzie przed dodaniem do roztworu.

Regulacja pH za pomocą pH + lub pH-

Rozcieńcz niewielką ilość pH + albo pH - w naczyniu. Postaraj się uregulować wartość pH za pierwszym razem. Stosując dużą ilość pH + czy pH-, jeden po drugiej zakłóci stężenie wodorowęglanów w wodzie oraz wpłynie negatywnie na jej zdolność buforowania.

Stwórz własną tabelkę dawkowania
Grow Guide