• CANNA Coco Professional Plus nie została poddana obróbce parą, ale to nie jedyna właściwość, która odróżnia ten substrat od pozostałych. Decyduje o tym również zastosowanie czystych materiałów źródłowych pierwszej jakości, które pochodzą z Indii. Urządzenia produkcyjne do namaczania kokosu wykorzystują czystą wodę, co daje pewność, że żadne sole nie znajda się w kontakcie z CANNA Coco Professional Plus. To gwarancja czystego produktu.
  • CANNA Coco Professional Plus łączy w sobie silny system korzeniowy, potężny wzrost i możliwość ponownego zastosowania. Łączy w sobie również tolerancję i masę organiczną podłoża, które są precyzyjnie dawkowane w hydroponice.
  • CANNA Coco Professional Plus posiada kompleksową równowagę pomiędzy wodą i powietrzem, co oznacza, że przewyższa inne substraty.
  • CANNA Coco Professional Plus może być stosowana kilka razy.

  CANNA Coco Professional Plus to fantastyczne podłoże uprawowe, zapewniające wiele korzyści zarówno ogrodnikom, jak i ich roślinom. CANNA Coco Professional Plus to produkt w 100% naturalny, wyprodukowany z orzechów kokosowych uprawianych na Sri Lance. Podczas procesu produkcji, jakość jest bezustannie monitorowana, dzięki czemu klienci otrzymują produkt wysokiej jakości.

  CANNA Coco Professional Plus to produkt w 100% organiczny o jednolitej strukturze i bez dodatków chemicznych. CANNA Coco Professional Plus nie zawiera szkodliwych wirusów ani glebowych czynników patogennych. Podłoże uprawowe ze sproszkowanych orzechów kokosowych zawiera złożony układ powietrzno-wodny, który zapewnia idealne warunki dla niemal każdej metody uprawy roślin. Co więcej, podłoże z orzechów kokosowych zawiera też specjalny rodzaj grzybów (Trichoderma), które chronią rośliny przed glebowymi czynnikami patogennymi. CANNA Coco Professional Plus nadaje się do ponownego użytku jako środek polepszający glebę.

  Nawadnianie

  ręcznie:

  • podlewaj codziennie wodą ze specjalnym nawozem CANNA do podłoży kokosowych
  • jeśli codzienne podlewanie roślin nie jest możliwe, należy użyć większej doniczki

  automatycznie:

  • 3-6 razy dziennie podlewaj wodą ze specjalnym nawozem CANNA do podłoży kokosowych

  Stosowanie

  Sproszkowane orzechy kokosowe CANNA Coco Professional Plus to produkt wysokiej jakości, zgodny z najwyższymi standardami RHP (regulacji dotyczących ziemi doniczkowej dostępnej w handlu). Doskonały surowiec, a także budowa strukturalna oraz czystość tego produktu sprawiają, że stanowi on znakomite podłoże uprawowe. Podłoże CANNA Coco zawiera 45% celulozy, co zapewnia mu długotrwałe własności fizyczne. Złożony układ powietrzno-wodny składa się w 73% z wody i 23% powietrza. Co więcej, sproszkowane orzechy kokosowe są wstępnie buforowane zgodnie ze specjalną procedurą. Jest to konieczne w celu zapewnienia optymalnych warunków wzrostu, gwarantujących najlepszy potencjał rozwoju roślin.

  Użyj doniczki o pojemności co najmniej 5L. Użycie większej doniczki zapewnia bardziej stabilne środowisko rozwoju korzeni. Na dnie doniczki można umieścić cienką warstwę Clay Pebbles, aby zapewnić odpowiedni drenaż.

  Stosując CANNA Coco wraz z odpowiednim nawozem, wiesz że inwestujesz w jakość i pewność!

  Plastikowy worek nadaje się do recyklingu. CANNA Coco to produkt w 100% naturalny, wytworzony ze sproszkowanych orzechów kokosowych. Zawartość: 50 l

  Additional info

  Dodatkowe informacje

  Image
  CANNA Coco Professional Plus
  Dostępne w pojemności
  50L
  Image
  Product info