Dzięki specjalnemu kokosowemu substratowi CANNA Coco nie posiada osobnych wersji na wzrost oraz na kwitnienie. CANNA Coco A & B jest więc stosowany zarówno w fazie wzrostu, jak i w fazie kwitnienia/owocowania. Hodowcy na całym świecie są od wielu lat zachwyceni efektami wzrostu i obfitym kwitnieniem po użyciu tego produktu. CANNA Coco jest prosty w użyciu, łatwo się rozpuszcza i najlepiej nadaje się do uprawy w doniczkach lub z systemami run-to-waste.

  Po latach badań nad podłożami, nawadnianiem i wielokrotnych analizach roślin, CANNA odniosła sukces i jako pierwsza opracowała nawóz, który jest w specyficzny sposób dostosowany do charakterystyki substratu kokosowego. CANNA Coco A & B składa się z substancji mineralnych wysokiej jakości, a ponadto CANNA Coco zawiera naturalne chelaty oraz kwasy humusowe i fulwowe, które umożliwiają roślinie optymalną absorpcję składników odżywczych.

  • Przed użyciem mocno potrząśnij butelką  Napełnij wodą zbiornik na odżywkę
  • Dodaj Coco do zbiornika na odżywkę, zachowując proporcje 1:250 (40 ml A i 40 ml B na 10 l wody). Dodaj Coco A do zbiornika na odżywkę. Dokładnie wymieszaj, a następnie dodaj Coco B.
  • Jeszcze raz dokładnie wymieszaj i odstaw mieszankę na kilka godzin
  • Wartość EC odżywki Coco rozpuszczonej w wodzie (z kranu) powinna wynosić 1,2 do 2,3 mS (= wartość EC roztworu + wartość EC wody)
  • Zalecane pH: 5,5-6,2
  • W ramach upraw intensywnych należy podlewać rośliny tą odżywką 1-3 razy dziennie oraz upewnić się, że drenowanie będzie wynosić od 10% do 20%. Zazwyczaj oznacza to 3-6 litrów odżywki dziennie na m2

  Przechowywanie, bezpieczeństwo oraz inne wskazówki

  • Odżywkę CANNA Coco można stosować w fazie wzrostu i kwitnienia/owocowania roślin, w przeciwieństwie do innych odżywek (CANNA)
  • Należy przechowywać w zamkniętym pojemniku, w ciemnym miejscu odpornym na mróz i osłoniętym przed promieniami słonecznymi (promienie UV powodują rozkład chelatów żelaza w odżywce)
  • Koncentratów A i B nie należy mieszać ze sobą bezpośrednio; doprowadziłoby to do powstania nierozpuszczalnych związków, których rośliny nie mogłyby wchłonąć
  • Należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci

  Gwarancja

  CANNA stosuje wyłącznie wysokogatunkowe składniki odżywcze i chelaty, które są bezpośrednio i w całości dostępne dla roślin. Butelka jest wykonana z polietylenu (polichlorku winylu nie zawierającego kadmu), czyli łatwo biodegradowalnego plastiku, który nadaje się do recyklingu.

  Additional info

  Dodatkowe informacje

  Image
  CANNA Coco A & B
  Dostępne w pojemności
  1L
  5L
  10L
  Image
  Product info