• CANNA Coco Natural jest produktem ekologicznym, który jest bardzo lekko buforowany i wolny od szkodliwych wirusów i chorób glebowych.
  • CANNA Coco Natural ma doskonały system wodo-powietrzny, który zapewnia idealne warunki dla tej metody uprawy.
  • CANNA Coco Natural może być stosowany wielokrotnie.

  CANNA Coco Natural = jakość

  CANNA Coco Natural jest produkowany w taki sam sposób jak CANNA Coco Professional Plus. CANNA Coco Natural składa się w 100% z płatków kokosowych, produkowanych w Indiach podczas przetwarzania kokosów. Proces produkcji podlega na ścisłej kontroli jakości, dzięki czemu możemy ręczyć za jakość tego produktu.

  Mniej buforowania - znaczy większa kontrola

  Buforowanie CANNA Coco Natural nie jest tak trudne jak CANNA Coco Professional Plus. Co oznacza, że masz większą kontrolę nad procesem buforowania i większy wpływ na wzrost i rozkwit roślin. Jeśli chcesz, pre-buffer coco na taki sam poziom jak jego kuzyn premium, warto spojrzeć na CANNA COGr Buffer – pełnomocnika buforowania..

  Dzięki lekkiemu buforowaniu, a także lekkiemu nawilżeniu ten produkt jest dużo lżejszy. Oznacza to, mniej wody w worku. Produkt waży 11-12 kg co sprawia, że jest łatwy do transportowania. Trzeba tylko namoczyć produkt w wodzie nieco dłużej w pomieszczeniu uprawowym.

  Jest produktem bardzo dobrym, ale nie tak łatwym w użyciu jak CANNA Coco Professional Plus. Wybór należy do Ciebie, który z nich wybierzesz.

  CANNA Coco Naturalny jest produktem wysokiej jakości, który spełnia surowe normy ogrodnicze. Czystość użytych surowców odróżnia go od innych podłoży na bazie kokosu. CANNA COCO Natural składa się z 45% z celulozy drzewnej, która gwarantuje, że właściwości fizyczne są zachowywane przez dłuższy czas. Wskaźnik wody/powietrza wynosi 73% / 23%. Poza tym tworzy on idealne warunki do uprawy, gdyż płatki kokosowe są wypłukane i buforowane. Umożliwia to, szybki rozwój od rozpoczęcia uprawy.

  Użyj doniczki o pojemności co najmniej 5L. Użycie większej doniczki zapewnia bardziej stabilne środowisko rozwoju korzeni.

  Stosując CANNA Coco wraz z odpowiednim nawozem, wiesz że inwestujesz w jakość i pewność!

  • Plastikowy worek nadaje się do recyklingu.
  • CANNA Coco to produkt w 100% naturalny, wytworzony ze sproszkowanych orzechów kokosowych.
  • Zawartość: 50 L
  Additional info

  Dodatkowe informacje

  Image
  CANNA Coco Natural
  Dostępne w pojemności
  50L
  Image
  Product info