• Substrat może być używany wielokrotnie
  • Jest przyjazny dla środowiska i spełnia surowe wymagania R.H.P.
  • CANNA Coco Slabs to produkt organiczny z homogeniczną strukturą, bez chemicznych dodatków, szkodliwych wirusów i chorób glebowych.
  • CANNA Coco Slabs posiada system powietrze/woda, który sprawia, że jest o wiele lepszej jakości niż inne substraty
  • W odróżnieniu od włókien kokosowych, które są również stosowane w ogrodnictwie, CANNA Coco Slabs nie posiada włókien i ma formę delikatnych płatków. To poprawia jakość zbiorów.

  CANNA Coco Slabs zawiera takie sam produkty kokosowe jak CANNA Terra Professional Plus.

  CANNA Coco Slabs to fantastyczne podłoże uprawowe, zapewniające wiele korzyści zarówno ogrodnikom, jak i ich roślinom. CANNA Coco Slabs to produkt w 100% naturalny, wyprodukowany z orzechów kokosowych uprawianych na Sri Lance. Podczas procesu produkcji, jakość jest bezustannie monitorowana, dzięki czemu klienci otrzymują produkt wysokiej jakości.

  CANNA Coco to produkt w 100% organiczny, o jednolitej strukturze i bez dodatków chemicznych. CANNA Coco Slabs nie zawiera szkodliwych wirusów ani glebowych czynników patogennych. Podłoże uprawowe ze sproszkowanych orzechów kokosowych zawiera złożony układ powietrzno-wodny, który zapewnia idealne warunki dla niemal każdej metody uprawy roślin. Co więcej, podłoże z orzechów kokosowych zawiera też specjalny rodzaj grzybów (Trichoderma), które chronią rośliny przed glebowymi czynnikami patogennymi. CANNA Coco Slabs nadaje się do ponownego użytku jako środek polepszający glebę.

  Nawadnianie

  ręcznie:

  • podlewaj codziennie wodą ze specjalnym nawozem CANNA do podłoży kokosowych
  • jeśli codzienne podlewanie roślin nie jest możliwe, należy użyć większej doniczki

  automatycznie:

  • 3-6 razy dziennie podlewać wodą ze specjalnym nawozem CANNA do podłoży kokosowych

  Stosowanie

  Użyj doniczki o pojemności co najmniej 5L. Użycie większej doniczki zapewnia bardziej stabilne środowisko dla rozwoju korzeni. Na dnie doniczki można umieścić cienką warstwę granulatu ceramicznego, aby zapewnić odpowiedni drenaż.

  Sproszkowane orzechy kokosowe CANNA Coco Slabs to produkt wysokiej jakości, zgodny z najwyższymi standardami RHP (regulacji dotyczących ziemi doniczkowej dostępnej w handlu). Doskonały surowiec, a także budowa strukturalna oraz czystość tego produktu sprawiają, że stanowi on znakomite podłoże uprawowe. Podłoże Coco Slabs zawiera 45% celulozy, co zapewnia mu długotrwałe własności fizyczne. Złożony układ powietrzno-wodny składa się w 73% z wody i 23% powietrza. Co więcej, sproszkowane orzechy kokosowe są wstępnie buforowane zgodnie ze specjalną procedurą. Jest to konieczne w celu zapewnienia optymalnych warunków wzrostu, gwarantujących najlepszy potencjał rozwoju roślin.

  Stosując CANNA Coco Slabs wraz z odpowiednim nawozem CANNA, wiesz że inwestujesz w jakość i pewność!

  Plastikowy worek nadaje się do recyklingu. CANNA COCO Slabs to produkt w 100% naturalny, wytworzony ze sproszkowanych łupin orzechów kokosowych. Zawartość: 12 l

  Additional info

  Dodatkowe informacje

  Image
  CANNA Coco Slabs
  Dostępne w pojemności
  1 Metr
  Image
  Product info