Za kulisami CANNA

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co się dzieje z produktami CANNA zanim znajdą się w sklepie? Opierając się na latach wiedzy i doświadczenia CANNA po raz pierwszy pozwala rzucić okiem na kulisy kompletnego procesu wszystkich naszych odżywek, domieszek i podłoży, od momentu badań aż po produkcję.

Centrum badań CANNA koncentruje się na rozwoju skoncentrowanym na innowacjach dla roślin, podłoży i roślinnych środków odżywczych. Różne formuły nawożenia, oświetlenia i innych czynników istotnych w uprawach poddajemy testom w różnych warunkach. Zmierzamy do tego, by dowiedzieć się, czego naprawdę potrzebuje roślina i na tej podstawie opracować najlepsze odżywki.

Co sprawia, że produkty CANNA odnoszą takie sukcesy? Dlaczego niektóre składniki są tak efektywne jako stymulatory? Nasze laboratoria odpowiadają na te i inne pytania.

Nasz zakład produkcyjny CANNA wyspecjalizowany jest w produkcji i dystrybucji roślinnych składników odżywczych. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie przetwarzania wysokiej jakości produktów końcowych i organizujemy procesy logistyczne. Dodatkowa kontrola jakości, jako część naszych codziennych działań, gwarantuje zachowanie standardów CANNA.

Od początku do końca; możesz liczyć na CANNA.