100% naturalna walka ze szkodnikami

  Mączlik, mszyce, przędziorki, czerwce mączyste ... świat jest pełen szkodników, chorób i pasożytów, które szukają okazji do opanowania rośliny i zniszczenia uprawy. Oczywiście, chcesz chronić swoje rośliny w najlepszy możliwy sposób. Ale w jaki? Ciężkie pestycydy chemiczne mogą wykonać pracę, ale zanieczyszczają środowisko i zatruwają kwiaty i owoce, a na ogół bardziej tradycyjne metody kontroli chorób i szkodników nie działają wystarczająco dobrze.

  CANNACURE to produkt, który ma to wszystko. Jest przyjazny dla środowiska, eliminuje szkodniki i pleśń oraz stymuluje wzrost i kwitnienie.

  CANNACURE jest pierwszym CANNA preparatem kontrolującym szkodniki i choroby roślin, opracowany przez CANNA Research Laboratoruim. W przeciwieństwie do innych środków ochrony roślin, jest również odżywką dla liści. Gwarantuje zdrowsze rośliny, które mogą skupić się na produkcji dużych kwiatów i większych plonów. Nie tylko naukowcy CANNA są przekonani o jakości tego produktu, również wielu hodowców go docenia.

  Jak to działa?

  Podczas oprysku CANNACURE tworzy naturalną "drugą skórę" na roślinach. Ta warstwa poprawia koloryt liści i wigor, ale pozwala roślinie oddychać. To sprawia, że są one zdrowe, lśniące, czyste co umożliwia optymalną fotosyntezę. To daje roślinom szansę skupienia się na kwitnieniu. Również wszelkie szkodniki utkną w lepkiej warstwie, więc nie będą miały szansy uszkodzić liści. Ostatecznie szkodniki będą głodować do śmierci. Ważne jest, aby liście zostały spryskane zarówno z wierzchu, jak i ze spodniej strony. W połączeniu z innymi substancjami odżywczymi CANNA i dodatkami, CANNACURE pomoże roślinie obronić się przed przyszłymi szkodnikami i chorobami.

  Instrukcja stosowania preparatu CANNACURE

  Stosowanie preparatu CANNACURE prewencyjnie, raz w tygodniu, sprawia że szkodniki nie mają kontaktu z liśćmi i giną. Jeżeli masz silnie zaatakowane rośliny, na przykład przez mączliki, roztocza, pluskwiaki czy mszyce, użyj CANNACURE do ich zlikwidowania. Wielokrotny oprysk raz na 3 dni wystarczy do rozwiązania kwestii ochrony przed szkodnikami.

  CANNACURE może być stosowany od początku rozwoju aż do zbiorów oraz może być używany zarówno do roślin jadalnych, jak i ozdobnych. W ten sposób unikniesz rozwoju szkodników bezpośrednio przed zbiorami.

  Instrukcja stosowania preparatu CANNACURE

  • Dawkowanie: 330 ml na 1 litr wody
  • Spryskuj roślinę minimalnie raz na tydzień aż do okresu zbiorów
  • W celu zwiększenie skuteczności należy stosować delikatny rozpylacz
  • Nie należy przygotowywać więcej odżywki, niż są Państwo w stanie wykorzystać w ciągu 10 dni
  • Nie należy stosować jednocześnie z produktami, które zawierają nadtlenek wodoru
  • Nie należy mieszać z innymi produktami niż z wodą
  • CANNACURE można stosować razem z innymi substancjami odżywczymi

  Pozostałe instrukcje

  • Przed użyciem należy dobrze wstrząsnąć zawartość butelki
  • Należy przechowywać preparat zamknięty, w ciemnym miejscu, chronionym przed chłodem
  • Należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci

  Poręczenie/gwarancje

  Opakowanie jest zrobione ze 100% polietylenu (bez PVC i kadmu) – plastik łatwy do rozłożenia, który jednocześnie można recyklować

  Additional info

  Dodatkowe informacje

  Image
  CANNACURE
  Dostępne w pojemności
  750ML
  1L
  5L
  Do Pobrania
  Image
  Product info