Zagrożenia

  W systemie korzeniowym, który funkcjonuje prawidłowo, korzenie obumierają, a na ich miejsce powstają nowe. Pozostałości obumarłych korzeni tworzą idealny substrat dla organizmów chorobotwórczych. Patogenna pleśń mnoży się w martwym systemie korzeniowym, stanowiąc zagrożenie dla zdrowych korzeni. Atakują je i odbierają składniki istotne dla ich prawidłowego funkcjonowania. To powoduje stres dla całej rośliny i spowalnia rozwój.

  Jak działa CANNAZYM?

  Enzymy to substancje, które przyspieszają reakcje w żywych organizmach. (Przykład: enzymy odgrywają ważną rolę w procesie trawienia). Enzymy w produkcie CANNAZYM ułatwiają przemianę obumarłych korzeni na minerały i cukry. Jest to ważne, ponieważ tworzą one wartościowe źródło substancji odżywczych, podobnie jak w środowisku ziemnym. Szybki rozkład resztek korzenia tworzy zrównoważoną atmosferę i hydrologię ziemną w systemie korzeniowym.

  Ponad to nie dopuszcza do gnicia oraz będącego tego konsekwencją, produkowania toksycznych substancji oraz w znaczny sposób ogranicza zagrożenie infekcją chorobotwórczą, w tym pleśnią. Środowisko ziemne jest uszlachetnione. Zarówno substancje mineralne, cukry, jak i rezultaty zastosowania produktu CANNAZYM są istotne dla bakterii, które są znajdują się w pobliżu korzeni.

  Bakterie te zapewniają roślinie najlepszą ochronę przed chorobami, które mogą być spowodowane przez pleśń czy grzyby i ułatwiają wymianę substancji odżywczych i witamin w korzeniach. Rezultatem tego procesu jest równowaga i podwyższona absorpcja.

  Zdrowsze rośliny

  CANNAZYM zawiera kilka łatwo absorbowanych witamin, które stymulują roślinę do wytwarzania nowych korzeni. Dobrze rozwinięty system korzeniowy wykorzystuje wiele młodych centrów rozwoju. Pierwiastki takie jak wapń, magnez i żelazo są absorbowane właśnie przez te centra rozwoju. Oprócz tego, do produktu CANNAZYM została dodana substancja, która była wyizolowana z roślin pustynnych, jako naturalne wsparcie systemu obronnego. Aktywacja systemu ochronnego rośliny zwiększa ochronę przed organizmami chorobotwórczymi. System obronny, którego optymalne funkcje pozwalają roślinie szybko reagować na istniejące zagrożenie, w całości lub częściowo nie dopuści do ewentualnego zagrożenia.

  Podane wyżej informacje wyjaśniają również, dlaczego CANNAZYM jest nieodzowny przy ponownym użyciu substratów. Resztki korzeni zgniją i przemienią się w pożyteczne substancje odżywcze. Nie dopuści to do zakażenia oraz poprawie ulegnie stosunek wodno-powietrzny w systemie korzeniowym.

  CANNAZYM zawiera ponad 12 różnych enzymów. Jest wzbogacony w specjalne witaminy i ekstrakty z roślin pustynnych. Dodatkowo CANNAZYM przyspiesza rozkład martwej materii korzeniowej, aktywuje żywotność mikroorganizmów, umożliwia lepsze wchłanianie substancji odżywczych oraz zwiększa odporność na patogeny.

  • Przed użyciem należy dobrze wstrząsnąć butelką
  • Rozpuść 2,5 ml koncentratu w 1 litrze wody (1:400)
  • Dodawaj do roztworu odżywczego co najmniej raz na tydzień, najlepiej bez przerwy.
  • Jeżeli używasz starszych (nie oczyszczonych) płyt, należy podwoić dawkę na okres jednego miesiąca.
  • Nie należy używać razem z produktami zawierającymi nadtlenek wodoru (H2O2)

  Przechowywanie, zdrowie, bezpieczeństwo i pozostałe instrukcje

  • Zbyt duża ilość nawozu ma negatywny wpływ na substrat, roślinę oraz środowisko.
  • Przechowywać dobrze zamknięty, w ciemnym i chłodnym miejscu.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Gwarancja

  CANNA pracuje wyłącznie z wysokiej jakości substancjami odżywczymi i chelatami, które są dostępne dla rośliny bezpośrednio i w całości. Butelka jest wyprodukowana z polietylenu (PVC i bez kadmu), plastik łatwo ulega rozkładowi i można go recyklować.

  Additional info

  Dodatkowe informacje

  Image
  CANNAZYM
  Dostępne w pojemności
  250ML
  1L
  5L
  10L
  Do Pobrania
  Image
  Product info