Czyste pierwiastki przeznaczone do stymulowania kwitnienia

  PK 13/14 to wysokiej jakości mieszanka fosforu i potasu, która jest dodawana w trakcie fazy kwitnienia. Oba pierwiastki odgrywają ogromną rolę w takcie fazy kwitnienia u roślin szybko rosnących. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji CANNA odniosła sukces przy połączeniu czystego fosforu i potasu w bardzo wysokim stężeniu, co sprawia, że PK 13/14 jest szybko i bezpośrednio dostępny dla roślin.

  Fosfor (P) to podstawowy składnik odżywczy dla każdej rośliny. Odgrywa kluczową rolę w metabolizmie, dostarczaniu i transporcie energii. Więcej fosforu potrzeba w fazie generatywnej kiedy roślina tworzy kwiaty lub owoce, a fosfor wspomaga proces wytwarzania nowych komórek.

  Potas (K) jest przez cały czas obecny w roślinie i jest potrzebny do wielu czynności. Jest niezbędny do transportu wody i substancji odżywczych oraz jest odpowiedzialny za jakość i wytrzymałość rośliny. Oprócz tego reguluje mnóstwo innych procesów, jak np. synteza cukrów. Potas sprawia, że roślina może produkować w okresie kwitnienia dostateczną ilość cukrów, które są niezbędne do rozwoju kwiatów.

  Obfite kwitnienie

  W tym momencie w okresie rozwoju rośliny nadchodzi moment, kiedy znacząco rośnie zapotrzebowanie na fosfor i potas. Podanie CANNA PK 13/14 w tym momencie zaspokoi potrzeby kwitnącej rośliny i pozwoli uzyskać maksymalny wzrost. CANNABOOST zwiększa metabolizm i posiada efekt wzmacniający działanie PK 13/14. To perfekcyjne połączenie spowoduje, że kwiaty wyrosną o wiele bogatsze.

  Odpowiednie do każdego środowiska

  PK 13/14 stosuje się w każdym środowisku i dlatego jest używany do upraw w ziemi, systemach recyrkulacyjnych, w kokosie i w systemach run-to-waste (otwarte systemy hydroponiczne). PK 13/14 nadaje się zarówno do uprawy na zewnątrz, jak i wewnątrz. Od 2006 roku CANNA definiuje nawozy NPK w zgodzie z nowym ustawodawstwem i dyrektywami Europejskimi. Od tego czasu wartości NPK są ustalane na podstawie objętości, a nie na podstawie zwyczajowej ilości stężenia procentowego. Instrukcje dla PK 13/14 nie uległy zmianie, stale wynoszą 13% P i 14% K, tak jak zwykle w godnym zaufania CANNA PK 13/14.

  Substancje odżywcze, potas i fosforany są niezbędne dla roślin w fazie kwitnienia. PK 13/14 to godna zaufania czysta mieszanka potasowo-fosforowa. PK 13/14 jest dobrze rozpuszczalna i tym samym jest bezpośrednio absorbowana przez roślinę.

  • Przed użyciem proszę dobrze wstrząsnąć butelką
  • Jeden raz, na 3 tygodnie przed zbiorami, dodać PK 13/14 do zbiornika w następującym stężeniu:
  • Rozpuścić 15 ml koncentratu w 10 litrach wody (1:666). Tę mieszankę dodawaj do substancji odżywczych przez 3 – 6 dni.

  Przechowywanie, zdrowie, bezpieczeństwo i pozostałe instrukcje

  • Zbyt duża ilość nawozu ma negatywny wpływ na substrat, roślinę oraz środowisko
  • Przechowywać dobrze zamknięty, w ciemnym miejscu.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Gwarancja

  CANNA pracuje wyłącznie z wysokiej jakości substancjami odżywczymi i chelatami, które są dostępne dla rośliny bezpośrednio i w całości. Butelka jest wyprodukowana z polietylenu (PVC i bez kadmu), plastik łatwo ulega rozkładowi i można go recyklować.

  Additional info

  Dodatkowe informacje

  Image
  CANNA PK 13/14
  Dostępne w pojemności
  250ML
  500ML
  1L
  5L
  10L
  Do Pobrania
  Image
  Product info