• Silniejsze, twardsze owoce
   CANNABOOST stymuluje rozwój kwiatów co sprawie, że owoce są pełniejsze niż zazwyczaj. Rezultatem tego procesu są również równomierne zbiory, ponieważ owoce dojrzewają stopniowo. Cechą szczególną produktu CANNABOOST jest fakt, że nie tylko gwarantuje wyższe zbiory, ale również lepszy smak. Coś ekstra dla hodowców od CANNA.
  • Odpowiedni do wszystkich typów substratów
   CANNABOOST to uniwersalna substancja stymulująca, co oznacza, że może być stosowana w każdym systemie uprawy w połączeniu z każdym rodzajem dawkowania, bez wyjątków. Podobnie po dodaniu produktu CANNABOOST do roztworu odżywczego otrzymamy efekt opryskiem na liście. Zaletą tego jest fakt, że roślina może absorbować substancję stymulującą bezpośrednio poprzez blaszkę liści.
  • Jeszcze lepsze zbiory przy użyciu PK 13/14
   CANNABOOST nie jest samodzielnym nawozem ale dodatkiem, który zwiększa proces fotosyntezy w roślinach. Dodatek ten sprawia, że owoce rosną dużo szybciej. Również dostępność substancji odżywczych jest istotna, aby osiągnąć optymalne rezultaty z produktem CANNABOOST. Dawkowanie CANNA gwarantuje dostępność wszystkich składników odżywczych. Jeszcze lepsze rezultaty można osiągnąć przy zastosowaniu produktu PK 13/14, tak samo jak sprawdzonych odżywek CANNA. Jest to spowodowane tym, że PK 13/14 zapewnia roślinie ekstra substancje, natomiast CANNABOOST sprawia, że roślina posiada energię, aby wykorzystać je w pełni.
  • Lepsze dojrzewanie i ochrona
   CANNABOOST zawiera również naturalne substancje regulujące kwitnienie, które lepiej rozprowadzają zarówno substancje stymulujące w samym przyspieszaczu, jak i substancje kwitnące oraz energię. To umożliwia owocom bardziej jednolity rozwój i dojrzewanie do pełnego potencjału. Dzięki ulepszonej regulacji energii, roślina posiada wystarczającą ilość energii, aby bronić się przed chorobami. Jeżeli energii brakuje tam, gdzie jej potrzeba, choroby mogą zaatakować, co może mieć katastrofalne skutki dla zbiorów.
  • Lepszy, wyraźniejszy smak
   W dzisiejszych czasach dobrych zbiorów nie ocenia się już tylko po ilości kilogramów. Byliśmy świadkami tego przy uprawie holenderskich pomidorów i ogórków. Jakość zaczyna odgrywać poważniejszą rolę, podobnie jak i smak. CANNABOOST gwarantuje nie tylko większe zbiory, ale również doskonały smak. Zwiększenie szybkości fotosyntezy znacznie zwiększa wytwarzanie cukru w owocach. To zagwarantuje nam słodszy smak oraz zwiększy produkcję naturalnych substancji smakowych i zapachowych w wyższym stężeniu.

  CANNABOOST to niezwykle silny booster kwitnienia, który stymuluje produkcje i dojrzewanie owoców. Rezultatem jego stosowania będą pełniejsze i gęstsze zbiory. Dzięki stopniowemu dojrzewaniu, zbiory będą bardziej homogeniczne. Oprócz tego CANNABOOST gwarantuje, że Twoje rośliny będą zdrowsze, silniejsze, mniej narażone na choroby i zakażenia. CANNABOOST oznacza gwarancję pełniejszych zbiorów, ale również zapewnia wzbogacenie charakterystycznego smaku. To oznacza, że CANNABOOST gwarantuje produkt w lepszej jakości i ilości.

  • Przed użyciem należy dobrze wstrząsnąć butelką.
  • Dawkowanie: Substancję odżywczą należy podawać w roztworze mniej więcej 1:500 (20 ml na 10 l wody) od momentu, kiedy roślina zacznie kwitnąć. Aby uzyskać dodatkowo mocne działanie należy rozcieńczyć 1:250 (40 ml na 10 l wody).
  • Nie należy używać w połączeniu z produktami zawierającymi nadtlenek wodoru (H2O2).
  • Przygotowany roztwór należy zużyć w ciągu 7 dni.
  • CANNABOOST może być aplikowany manualnie, przez nawadnianie kropelkowe, czy wchłaniany przez liście.

  Przechowywanie, zdrowie, bezpieczeństwo i pozostałe instrukcje

  • CANNABOOST należy stosować w połączeniu z regularnym odżywianiem substancjami odżywczymi.
  • Przechowywać dobrze zamknięty, w ciemnym i chłodnym miejscu.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Gwarancja

  Butelka jest wyprodukowana z polietylenu (PVC i bez kadmu), plastik łatwo ulega rozkładowi i można go recyklować.

  Additional info

  Dodatkowe informacje

  Image
  CANNABOOST Accelerator
  Dostępne w pojemności
  250ML
  1L
  5L
  10L
  Do Pobrania
  Image
  Product info