CANNA HYDRO

CANNA HYDROCANNA HYDRO to nawozy przeznaczone do uprawy roślin szybko rosnących w systemach w których woda nie powraca ale zostaje odprowadzona. Zaletą takiego systemu jest fakt, że rośliny otrzymują świeże składniki odżywcze, które docierają do każdego centymetra. To minimalizuje ryzyko chorób. Rówież podłoża używane w tym systemie są przeważnie obojętne. Co oznacza, że nie pobierają oraz nie dostarczają elementów odżywczych do pożywki, więc możesz uprawiać z precyzją.

Systemy te są nazywane otwartymi systemami hydroponicznymi lub run-do-waste. CANNA HYDRO jest składnikiem odżywczym, który jest najczęściej używany do tych systemów.

Zalety CANNA Hydro

hydro_advantages_content_1
  • Z CANNA HYDRO uprawiasz z precyzją
  • W nawozach Hydro nie znajdują się szkodliwe, balastowe substancje
  • CANNA HYDRO jest dostępna w wersji do twardej i do miękkiej wody

Kalkulator substancji odżywczych

Tip Przed użyciem należy namoczyć wełnę mineralną

Nigdy nie należy używać surowej wełny mineralnej! PH jest zbyt wysokie. Zawsze należy ją namoczyć przed pierwszym użyciem. Zanurz ją w wodzie lub w mieszaninie odżywczej z pH uregulowanym do 5 i EC około 1,3. CANNA Start została opracowana specjalnie do tego celu, koryguje pH i EC, wstępne moczenie zapewnia również równomierne rozprowadzenie pożywki po całości płyty.