CANNA Aqua Clay Pebbles

CANNA Clay Pebbles granulat ceramiczny który formuje idealny substrat do użytku przez doświadczonych hodowców. Dzięki unikatowej strukturze CANNA Clay Pebbles tworzą idealną podstawę dla tych, którzy chcą regulować aplikowanie substancji odżywczych i wilgotność swoich roślin przez cały okres rozwoju.

Zalety CANNA Aqua Clay Pebbles

  • CANNA Clay Pebbles są wyprodukowane ze specjalnego rodzaju iłu, który zawiera mało rozpuszczalych soli. Z tego powodu nadają się one w szczególności do stosowania w systemach recyrkulacyjnych.
  • W odróżnieniu od wielu innych, CANNA Clay Pebbles posiada świadectwo R.H.P. (www.rhp.nl).
  • CANNA Clay Pebbles mają zarówno wysoką przepuszczalność, jak i wysoką zawartość powietrza, co stymuluje rozwój silnych korzeni. CANNA Clay Pebbles zawierają różne składniki, które razem formują optymalną strukturę heterogeniczną, która jest idealna dla rozwoju korzenia.
  • CANNA Clay Pebbles są nieorganiczne, posiadają neutralny poziom pH, obojętne chemicznie i biologicznie, nie zawierają pleśni i nie ulęgają gniciu.

CANNA Clay Pebbles są podstawą dla optymalnego wzrostu i kwitnienia. CANNA Clay Pebbles zapewniają większe zbiory, o ile jest stosowany w połączeniu z produktem Aqua Vega i Aqua Flores. Proszę zmienić Aqua Vega na Aqua Flores w momencie, kiedy rośliny zaczną się rozwijać. Mówiąc wprost, będzie to okres między 1 - 3 tygodmi przy 12 godzinach światła dziennie.

CANNA Aqua Clay Pebbles

Instrukcja stosowania

Aqua Clay Pebbles nadaje się do wszystkich systemów hydroponicznych.

Proszę najpierw opłukać Aqua Clay Pebbles wodą, aby usunąć zanieczyszczenia i aby nie dopuścić do zapchania systemu nawadniającego.

Aqua Clay Pebbles mogą być również stosowane w celu poprawy nawadniania w kompostach. Aby osiągnąć ten cel należy przed umieszczeniem kompostu, wyłożyć warstwę Aqua Clay Pebbles o grubości ok. 4 cm.

  • Zużyte opakowanie można poddać recyklingu.
  • Zawartość: 50L