Zalety CANNA AQUA

Hydroponiczni hodowcy, którzy oczekują najlepszego z najlepszego wybierają CANNA AQUA. Linia produktów CANNA AQUA zawiera nawozy CANNA Aqua Vega i CANNA Aqua Flores oraz CANNA Aqua Clay Pebbles.

Advantages AQUA

CANNA Aqua Clay Pebbles to pieczone granulki gliny, które tworzą idealne podłoże dla silnego rozwoju korzenia. Dzięki unikatowej strukturze CANNA Clay Pebbles tworzą idealną podstawę dla tych, którzy chcą regulować aplikowanie substancji odżywczych i wilgotność swoich roślin przez cały okres rozwoju.

Zalety nawozów CANNA AQUA

Precyzja w kontroli nawozów oznacza dobre zbiory

Dzięki skrupulatnej kontroli składników odżywczych w czasie fazy wzrostu i fazy kwitnienia, nawozy CANNA AQUA zapewniają niewiarygodną wydajność. Składniki odżywcze AQUA są podawane bezpośrednio do korzeni rośliny.

Przyjazny w użyciu, nie wymaga dodwania pH

Formuła ta jest tak opracowana aby rośliny same kontrolowały wartości pH. PH pożywki w zbiorniku zawsze pozostaje w optymalnym zakresie pH. Co oznacza, że jednorazowe ustawienie właściwego pH, nie wymaga późniejszej korekty.

Roślina nie absorbuje wszystkich składników odżywczych w odpowiednich ilościach przy odpowiedniej predkości. To zanczy, że poziom kwasowości oraz konsystencja wciąż będą się zmiały. Składniki odżywcze CANNA AQUA są opracowane w taki sposób, aby roślina mogła absorbować odpowiednie ilości które są potrzebne do optymalnego wzrostu i kwitnienia. Dzięki dwum różnym mieszankom składników odżywczych dla fazy wegetatywnej (Aqua Vega) oraz generatywnej (Aqua Flores), poziom wartości pH zostaje ustabilizowany. Wartość pH pozostaje zawsze pomiedzy optymalnymi granicami 5.2 i 6.2. Nie potrzebna jest korekta. Jeśli pH jest ustawione na 5.2 to wartość będzie się wahać pomiedzy 5.2 i 6.2.

Grafika pokazuje naturalny przebieg wartości pH podczas stosowania CANNA AQUA.
Tylko kiedy korzenie czasowo nie pobierają wody (pożywki), granice mogą być chwilowo przekroczone.

aqua_ph_graph

To czyni CANNA AQUA wyjątkową wśród innych isniejących formuł składników odżywczych. Jeden z najbardziej compleksowych stestemów uprawy ułatwiony przez CANNA AQUA.

Testowano wciąż na nowo

W związku z surowymi wymaganiami odnośnie jakości, CANNA Aqua została przedstawiona w roku 1999. Po latach testowania i precyzyjnego dopracowywania oraz niebywale dużej ilości testów w laboratoriach badawczych CANNA, został opracowany prawidłowy skład. Ponadto współpraca z wybranymi grupami hodowców była bardziej intensywna niż przedtem. Dzięki temu niezwykłemu połączeniu badań laboratoryjnych i praktyki, uzyskano ogromną ilość informacji. Konkluzja jest taka, że CANNA Aqua jest wyjątkowa pod względem wszechstronności, stabilności, wydajność i łatwości użycia.