CANNA Coco Natural

CANNA Coco Natural jest naturalnym położem na bazie roślin kokosa, które oferuje ogrodnikowi i jego roślinom wiele zalet w porównaniu z innymi substratami:
  • CANNA Coco Natural jest produktem ekologicznym, który jest bardzo lekko buforowany i wolny od szkodliwych wirusów i chorób gleby.
  • CANNA Coco Natural ma doskonały system wodo - powietrzny, który zapewnia idealne warunki dla tej metody uprawy.
  • CANNA Coco Natural może być stosowany wielokrotnie.

CANNA Coco Natural = jakość

CANNA Coco Natural jest produkowany w taki sam sposób jak CANNA Coco Professional Plus. CANNA Coco Natural składa się w 100% z płatków kokosowych, produkowanych w Indiach podczas przetwarzania kokosów. Proces produkcji podlega na ścisłej kontroli jakości, dzięki czemu możemy ręczyć za jakość tego produktu.

Mniej buforowania znaczy większa kontrola

Buforowanie CANNA Coco Natural nie jest tak ciężkie jak CANNA Coco Professional Plus. Co oznacza, że masz większą kontrolę nad procesem buforowania i większy wpływ na wzrost i rozkwit roślin. Jeśli chcesz, pre-buffer coco na taki sam poziom jak jego kuzyn premium, warto spojrzeć na CANNA COGr Buffer – pełnomocnika buforowania..

Dzięki lekkiemu buforowaniu, a także lekkiemu nawilżeniu ten produkt jest dużo lżejszy. Oznacza to, mniej wody w worku. Produkt waży 11-12 kg i dlatego jest łatwy do transportowania. Trzeba tylko namoczyć produkt w wodzie nieco dłużej w pokoju uprawowym.

W sumie jest to bardzo wiarygody produktu. Tylko nie tak łatwy w użyciu jak CANNA Coco Professional Plus. Wybór należy do Ciebie, który z nich wolisz!

CANNA Coco Natural

Instrukcja stosowania

CANNA Coco Naturalny jest produktem wysokiej jakości, który spełnia surowe normy ogrodnicze. Czystość użytych surowców odróżnia go od innych podłoży na bazie kokosu. CANNA COCO Natural składa się z 45% z celulozy drzewnej, która gwarantuje, że właściwości fizyczne są zachowywane przez dłuższy czas. Wskaźnik wody / powietrza wynosi 73% / 23%. Poza tym stwarzy on idealne warunki do uprawy, gdyż płatki kokosowe są wypłukane i buforowane. Umożliwia to, szybki rozwój od rozpoczęcia hodowli.

Użyj doniczki o pojemności co najmniej 5L. Użycie większej doniczki zapewnia bardziej stabilne środowisko rozwoju korzeni.

Stosując CANNA Coco wraz z odpowiednim nawozem, wiesz że inwestujesz w jakość i pewność!

  • Plastikowy worek nadaje się do recyklingu.
  • CANNA Coco to produkt w 100% naturalny, wytworzony ze sproszkowanych orzechów kokosowych.
  • Zawartość: 50 L