CANNA Coco Slabs

CANNA Coco Slabs zostały opracowane i stworzone aby spełniły wszystkie wymagania dotyczące uprawy roślin.

Zalety CANNA Coco Slabs:

  • Substrat może być użyty wielokrotnie
  • Jest przyjazny dla środowiska i spełnia surowe wymagania R.H.P.
  • CANNA Coco to produkt organiczny z homogeniczną strukturą, bez chemicznych dodatków, szkodliwych wirusów i chorób gleby.
  • CANNA Coco posiada system powietrze/woda, który sprawia, że jest o wiele lepszej jakości niż inne substraty
  • W odróżnieniu od włókien kokosowych, które są również stosowane w ogrodnictwie, CANNA Coco nie posiada włókien i ma formę delikatnych płatków. To poprawia jakość zbiorów.

CANNA Coco Slabs zawierają takie sam produkty kokosowe jak CANNA Terra Professional Plus.

CANNA Coco Slabs

Instrukcja stosowania

CANNA Coco to fantastyczne podłoże uprawowe, zapewniające wiele korzyści zarówno ogrodnikom, jak i ich roślinom. CANNA Coco to produkt w 100% naturalny, wyprodukowany z orzechów kokosowych uprawianych na Sri Lance. Podczas procesu produkcji, jakość jest bezustannie monitorowana, dzięki czemu klienci otrzymują produkt wysokiej jakości.

CANNA Coco to produkt w 100% organiczny, o jednolitej strukturze i bez dodatków chemicznych. CANNA Coco Slabs nie zawiera szkodliwych wirusów ani glebowych czynników patogennych. Podłoże uprawowe ze sproszkowanych orzechów kokosowych zawiera złożony układ powietrzno-wodny, który zapewnia idealne warunki dla niemal każdej metody uprawy roślin. Co więcej, podłoże z orzechów kokosowych zawiera też specjalny rodzaj grzybów (Trichoderma), które chronią rośliny przed glebowymi czynnikami patogennymi. CANNA Coco nadaje się do ponownego użytku jako środek polepszający glebę.

Nawadnianie

ręcznie:

  • podlewać codziennie wodą ze specjalnym nawozem kokosowym
  • jeśli codzienne podlewanie roślin nie jest możliwe, należy użyć większej doniczki

automatycznie:

  • 3-6 razy dziennie podlewać wodą ze specjalnym nawozem kokosowym

Stosowanie

Użyj doniczki o pojemności co najmniej 5L. Użycie większej doniczki zapewnia bardziej stabilne środowisko rozwoju korzeni. Na dnie doniczki można umieścić cienką warstwę granulatu ceramicznego, aby zapewnić odpowiedni drenaż.

Sproszkowane orzechy kokosowe CANNA Coco to produkt wysokiej jakości, zgodny z najwyższymi standardami RHP (regulacji dotyczących ziemi doniczkowej dostępnej w handlu). Doskonały surowiec, a także budowa strukturalna oraz czystość tego produktu sprawiają, że stanowi on znakomite podłoże uprawowe. Podłoże Coco zawiera 45% celulozy, co zapewnia mu długotrwałe własności fizyczne. Złożony układ powietrzno-wodny składa się w 73% z wody i 23% powietrza. Co więcej, sproszkowane orzechy kokosowe są wstępnie buforowane zgodnie ze specjalną procedurą. Jest to konieczne w celu zapewnienia optymalnych warunków wzrostu, gwarantujących najlepszy potencjał rozwoju roślin.

Stosujac CANNA Coco wraz z odpowiednim nawozem, wiesz że inwestujesz w jakość i pweność!

Plastikowy worek nadaje się do recyklingu. CANNA COCO to produkt w 100% naturalny, wytworzony ze sproszkowanych orzechów kokosowych. Zawartość: 12 l