CANNA COCO

CANNA COCOCANNA COCO linia odżywek i podłoży, które zostały specjalnie opracowane do uprawy roślin w kokosie. CANNA COCO była pierwsza linią produktów do uprawy w kokosie. Obecnie jest to najbardziej popularna linia produktów zarówno dla profesjonalistów jak i hobbystów.

Oprócz regularnych linii COCO istnieje również CANNA COGr. Linia ta zawiera specjalną płytę COGr i jest idealna dla doświadczonych i wymagających hodowców.

Zalety CANNA COCO

coco_advantages_content_1

Wyrafinowane połączenie substratu wysokiej jakości i nawozów stanowi gwarancję najlepszych rezultatów. Hodowcy którzy naprawdę chcą mieć to co najlepsze, wybierają CANNA Coco.

  • CANNA COCO wspomaga wzrost korzeni
  • Przyjazny dla środowiska naturalnego
  • Uprawa bez wysiłku
  • CANNA COCO reguluje ilość i czas wchłaniania wody i substancji odżywczych

Kalkulator substancji odżywczych

Tip Podlewanie

Podlewanie CANNA Coco nie jest konieczne przed sadzeniem. Zaleca się skrapiać kokos pożywką (2 ml CANNA Coco A & 2 ml Coco B / litr, pH 5.2-6.2), zapewniając odpowiedni drenaż. COCO zawiera teraz wystarczająco dużo składników odżywczych i wody na kilka dni. Ponadto, prawidłowa temperatura (20-25 ° C) i wysoka wilgotność powietrza gwarantują optymalny start.

COCO InfoPaper

COCO InfoPaper

Chcesz wiedzieć więcej o CANNA COCO? W tym infopaper wyjaśniamy wszystko o uprawie w kokosie. Ta uprawa jest najpopularniejszą metodą uprawy dla profesjonalistów jaki i hobbystów.