CANNA COGr

CANNA COGrOprócz regularnych produktów CANNA COCO istnieje również CANNA COGr. To jest linia składników odżywczych oraz specjalny substrat kokosowy, zwany płytami CANNA COGr. Podłoże coco ma takie same właściwości jak inne podłoża kokosowe z CANNA, ale ma grubszą strukturę, która jest szczególnie odpowiednia dla doświadczonego użytkownika kokosu. Istnieje specjalna linia składników odżywczych dla CANNA COGr, zwane CANNA COGr Vega oraz CANNA COGr Flores. Płyta COGr wymaga również specjalnego środka do buforowania.

Zalety CANNA COGr

coco_advantages_content_1

COGr jest nowym, rewolucyjnym produktem kokosowym do uprawy roślin. Jest idealny dla doświadczonych i wymagających hodowców.

  • Hodowca może buforować, podawać składniki odżywcze, a nawet określić, jak długo on / ona pozwoli roślinom rosnąć i kwitnąć. W ten sposób plony mogą być znacznie lepsze
  • Wysokie plony. Specjana struktura płyt COGr przyczynia się do wysokich plonów przy użyciu mniejszej ilości nawozów.

Kalkulator substancji odżywczych

Tip Regulacja pH za pomocą pH + lub pH-

Rozcieńcz niewielką ilość pH + albo pH - w naczyniu. Postaraj się uregulować wartość pH za pierwszym razem. Stosując dużą ilość pH + czy pH-, jeden po drugiej zakłóci stężenie wodorowęglanów w wodzie oraz wpłynie negatywnie na jej zdolność buforowania.

COCO InfoPaper

COCO InfoPaper

Chcesz wiedzieć więcej o CANNA COCO? W tym infopaper wyjaśniamy wszystko o uprawie w kokosie. Ta uprawa jest najpopularniejszą metodą uprawy dla profesjonalistów jaki i hobbystów.