Zalety CANNA COCO

Hodowcy którzy naprawdę chcą mieć to co najlepsze, wybierają CANNA COCO. To wyrafinowane połączenie wysokiej wartości podłoża Coco i nawozów gwarantują najlepsze rezultaty.

CANNA COCO stymuluje rozwój korzeni

CANNA COCO podłoże jest bardziej przestronne niż na przykład mieszanki glebowe. Oznacza to, więcej miejsca na zakorzenienie i znacznie więcej tlenu dla rośliny. COCO stymuluje wzrost i kwitnienie oraz daje większą wydajność.

Przyjazny dla środowiska naturalnego

Zalety COCO

Substrat CANNA Coco to produkt przyjazny dla środowiska naturalnego. Jest on oparty na włóknach kokosowych. Metody produkcji marnujące energię nie są stosowane przy długotrwałej produkcji tego substratu. Włókna kokosowe są pozyskiwane z łupin kokosa, które są produktem naturalnym, który może być zbierany przez cały rok.

Uprawa bez wysiłku

Uprawa w CANNA COCO jest łatwa. Wszystkie elementy odżywcze dla wzostu i kwitnienia są obecne w substancjach odżywczych CANNA Coco A & B. Dzięki wyjątkowej zdolności buforowania podłoża (wiąże składniki odżywcze i uwalnia je) i jego gąbczastej strukturze, składniki odżywcze potrzebne dla zapewnienia wysokiej wydajności są przechowywane w kokosie. To znaczy, że roślina może samodzielnie regulować ilość i czas wchłaniania substancji odżywczych.

CANNA COCO przechowuje wodę i nawozy

Włókna kokosowe posiadają działania kapilarne wziąćw celu utrzymania wystarczającej ilości wody i substancji odżywczych. Oznacza to, że roślina może pozostawać przez dłuższy czas bez wody, co może się zdarzyć, na przykład jeśli pompa zasilająca się rozkładowała.