Niemal od momentu wprowadzenia na rynek Terra Vega i Terra Flores stały się one najczęściej stosowanymi na świecie substancjami odżywczymi do upraw w krótkim cyklu i dla roślin szybko rosnących. Kompozycja CANNA TERRA została specjalnie dostosowana do potrzeb roślin szybko rosnących. Produkty Terra Vega i Terra Flores zawierają wszystkie składniki odżywcze w formie przyswajalnej przez rośliny i zapewniają optymalne odżywianie od początku wegetacji.

Gdy substancje odżywcze TERRA stały się istotnym elementem rozwoju roślin, cała uwaga została skierowana na interaktywne procesy zachodzące między odżywianiem i podłożem uprawowym, ponieważ substancje odżywcze CANNA wspomagają rozwój roślin podczas całego procesu uprawy.

CANNA Terra Vega

Image
CANNA TERRA nutrients and potting mixes

Rozwój żywotnych młodych pędów bocznych i rozrost systemu korzeniowego są charakterystyczne dla zdrowego i szybkiego wzrostu. Jest to podstawa niezbędna do osiągnięcia dobrych plonów. Terra Vega zawiera wszystkie składniki odżywcze niezbędne roślinom w tej fazie wzrostu. Terra Vega jest środkiem uniwersalnym i jest odpowiednia dla wszystkich typów podłoża ogrodniczego.

CANNA Terra Flores

Jest bardzo istotne, aby wszystkie elementy odżywcze, których potrzebują rośliny podczas kwitnienia, były bezpośrednio dostępne w odpowiednich proporcjach. To dlatego odżywka Terra Flores zawiera wszystkie składniki niezbędne w fazie kwitnienia. Zapotrzebowanie roślin na azot, a także na potas i fosforany znacznie wzrasta w okresie kwitnienia. Aby dostosować się do zmiennych warunków, Terra Flores zawiera odpowiednie ilości wszystkich mikroelementów niezbędnych roślinom do prawidłowego kwitnienia.

Podłoża ogrodnicze CANNA TERRA: Idealny mix

Chcesz stosować najlepsze środki? Wybierz podłoża ogrodnicze CANNA i mieszanki odżywcze TERRA. Dostępne są trzy rodzaje mieszanek: CANNA Terra Seedmix do nasion i sadzonek, CANNA Terra Professional dla początkujących hodowców oraz CANNA Professional Plus, aby uzyskać jak największe plony. Wszystkie mieszanki są idealnie skomponowane, zarówno pod względem struktury, jak i wstępnego nawożenia. W połączeniu ze specjalistycznymi odżywkami, takimi jak Terra Vega i Terra Flores, zapewniają znakomite rezultaty.

Terra Seedmix

Przełom w kiełkowaniu. Tylko najlepsze środki są wystarczająco dobre do wspomagania kiełkowania nasion. To dlatego w firmie CANNA powstała specjalna mieszanka do nasion. CANNA Terra Seedmix ma jednorodną strukturę, która zapewnia absorbowanie dużej ilości wody. Oznacza to, że nasiona mogą kiełkować w niemal idealnych warunkach. Podłoże w mieszance CANNA Terra Seedmix zostało zmieszane z bardzo czystymi włóknami kokosowymi; dzięki temu nasiona kiełkują szybciej niż po zastosowaniu dowolnej innej mieszanki odżywczej. To dlatego mieszanka CANNA Terra Seedmix jest idealna do ukorzeniania sadzonek!

Terra Professional

CANNA Terra Professional to wzbogacona mieszanka odżywcza, która spełnia najbardziej wymagające standardy RHP. Wyróżnia się na tle innych tego typu produktów zastosowaniem najwyższej jakości surowców, świetną strukturą i czystością. CANNA Terra Professional to produkt organiczny o jednorodnej strukturze, całkowicie naturalny, wolny od wirusów i innych czynników chorobotwórczych zanieczyszczających podłoża ogrodnicze. Udostępnia złożony system woda/powietrze, który tworzy idealne warunki w przypadku niemal wszystkich metod upraw, a po wykorzystaniu stanowi znakomity ulepszacz do podłoża ogrodniczego.

Terra Professional Plus

Mieszanka CANNA Terra Professional Plus została wyprodukowana w całości z organicznych surowców najwyższej jakości. Jednym ze składników mieszanki jest wysokiej jakości biały torf, a także kora drzew dodawana zamiast perlitu. CANNA Terra Professional Plus zawiera mikroelementy i chelaty, które chronią rośliny podczas wzrostu. Produkt CANNA Terra Professional Plus jest wzbogacony specjalną mieszanką do nasion, która zawiera wszystkie elementy niezbędne roślinom w pierwszym tygodniu życia — nie trzeba dodawać nic więcej. Po wyjęciu z opakowania mieszanka CANNA Terra Professional Plus ma wartość EC równą ±1,3 i pH równe koło 5,8. Dzięki temu mieszanka CANNA Terra Professional Plus przyspiesza wzrost i rozwój systemu przed chorobami i atakami korzeniowego oraz chroni roślinę.

Zapobiegaj stresowi!

W zdrowym systemie korzeniowym niektóre korzenie obumierają, a inne się formują. Obumarłe korzenie to idealna pożywka dla patogenów. Jeśli grzyby chorobotwórcze rozmnożą się na obumarłych korzeniach, będą stanowić zagrożenie dla zdrowych, które mogą być łatwo zaatakowane i spowodować zaburzenia działania systemu korzeniowego. W wyniku tego cała roślina znajdzie się w sytuacji stresowej, a jej wzrost zostanie zaburzony. CANNAZYM jest najlepszym środkiem zaradczym zapobiegającym takiej sytuacji.

Enzymy w dodatku CANNAZYM przyspieszą rozkład obumarłych korzeni i przekształcą je w związki mineralne i cukry. Jest to bardzo ważne, ponieważ te elementy są ważnym źródłem składników odżywczych dla roślin i środowiska. Podczas rozkładu korzeni wytwarzane są również substancje toksyczne. Należy temu przeciwdziałać, aby zredukować zagrożenie infekcją spowodowane przez grzyby. Do CANNAZYM zostało dodanych wiele łatwo absorbowanych witamin, które stymulują wytwarzanie przez roślinę nowych korzeni. Dlatego CANNAZYM należy stale dodawać do roztworów odżywczych od drugiego tygodnia wegetacji, w proporcji 1:400.

Image
CANNA Additives

Stuprocentowe warzywa

RHIZOTONIC to potężny stymulator rozwoju korzeni. Stymuluje szybki rozwój korzeni, dzięki czemu rośliny stabilizują się dużo szybciej. Dlatego RHIZOTONIC jest idealnym produktem dla sadzonek i roślin doniczkowych lub roślin słabo rozwijających się w wyniku szoku. RHIZOTONIC zawiera również bogaty zestaw mikroelementów potrzebnych roślinom. Przy pierwszych 2 lub 3 razach należy dodać RHIZOTONIC do wody w proporcji 1:250 lub spryskać nim liście.

Wyższe plony

Dodatek PK 13/14 to czysta wysokiej jakości mieszanka fosforu i potasu, często stosowana podczas kwitnienia. Jest dostarczana roślinom na 3 do 4 tygodni przed zbiorami. Podczas kwitnienia rośliny potrzebują dodatkowych dawek fosforanów (P) i potasu (K). Dostarczanie dodatku PK 13/14 zaspokoi te potrzeby. Dodatek PK 13/14 bardzo łatwo się rozkłada i natychmiast jest przyswajany przez rośliny. Produkt będzie najlepiej wykorzystany w połączeniu z dodatkiem CANNABOOST. To naprawdę zoptymalizuje efekty!

Tagi :